Vše na jednom místě

01.

Jednoduché a intuitivní použití

Shoptet poskytuje uživatelsky přívětivé prostředí pro správu e-shopu. Díky intuitivnímu rozhraní můžete snadno přidávat a upravovat produkty, spravovat objednávky a sledovat statistiky pro efektivní řízení svého obchodu.

02.

Široká škála funkcí

Shoptet nabízí široké spektrum funkcí a nástrojů, které pomáhají optimalizovat váš e-shop. Od možnosti nastavení různých platebních metod a dopravy až po SEO optimalizaci a marketingové nástroje. Shoptet vám poskytne veškerou podporu potřebnou k úspěšnému provozu online obchodu.

03.

Profesionální vzhled

Shoptet nabízí širokou škálu designových šablon, které umožňují snadno vytvořit moderní a profesionální vzhled vašeho e-shopu. S možností přizpůsobení vzhledu a grafiky podle vaší značky si můžete být jisti, že váš e-shop bude vypadat tak, jak si přejete.

04.

Podpora a servis

Jako klient Shoptetu máte přístup k profesionální podpoře a servisu. Pokud narazíte na problém nebo potřebujete poradit s nastavením či optimalizací e-shopu, můžete se spolehnout na odbornou pomoc.

05.

Webináře a vzdělávání

Shoptet nabízí vzdělávací materiály a webináře, které vám pomohou lépe porozumět funkcím platformy a efektivněji využívat všech jejich možností. Díky pravidelným webinářům a tutoriálům se můžete stát skutečným expertem na provozování e-shopu.

06.

Široká komunita a partnerství

Jako součást Shoptet komunity máte přístup k dalším obchodníkům a partnerům, se kterými můžete sdílet zkušenosti a najít inspiraci pro rozvoj svého e-shopu. Jako Shoptet partneři jsme připraveni pomoci vám s jakýmkoli dotazem či problémem a podpořit vás na cestě k úspěchu vašeho online obchodu.

Jsme Shoptet partneři

Shoptet nabízí kompletní řešení, které vám pomůže dosáhnout vašich obchodních cílů. Jsme hrdí na to, že jsme Shoptet partneři a jsme tu, abychom vám pomohli s vaším e-shopem!

Naše reference

Jsme tu pro Vás

Komunikujeme rychle a efektivně přes e-mail. V případě zájmu nás kontaktujte hned.

Telefon

+420 728 299 748

E-mail

info@pepeonline.cz

Naše adresa

U Černé věže 300/17, 370 01 České Budějovice

Přejít nahoru